Firma B&I Hydraulika powstała w 2009 r. Od początku istnienia firmy głównym celem było zdobycie zaufania klientów poprzez wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w celu wydłużenia czasu pracy maszyny a co za tym idzie wyeliminowania nieplanowanych postojów. Oferujemy szeroki zakres usług począwszy od projektowania poprzez produkcję, dostawę komponentów, montaż aż po serwis układów hydrauliki siłowej. Proponujemy także usługi związane z szeroko pojętą  automatyka przemysłową (projektowanie, montaż, serwis).

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą techniczną, a każdy projekt jest traktowany indywidualnie i dostosowany do potrzeb klienta.  Obsługujemy klientów na terenie całego kraju z różnych gałęzi przemysłu, dostarczając produkty i usługi, gdzie zastosowanie znajduje hydraulika siłowa.
 
Celem naszej firmy jest stawanie się dla każdego Klienta kompetentnym i niezawodnym partnerem, który tworzy efektywne rozwiązania problemów z układami hydraulicznymi ponieważ mamy pełną świadomość, że kluczem do naszego sukcesu są zadowoleni Klienci.
Skontaktuj się z nami
B&I Hydraulika Siłowa 
ul. Łęczna 61 Hala "B"
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki